FENDT

Fendt Bianco

bianco 1

Wszechstronne i kompaktowe, te słowa najlepiej opisują serię Bianco. Bianco to przyczepy przeznaczona zarówno dla aktywnych jak i rodzin z dziećmi, ze względu na dużą liczbę dostępnych modeli oraz wersji wyposażenia, każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Dlatego Bianco jest najpopularniejszą serią przyczep Fendt.

Sprawdź wszystkie 16 modeli

Fendt Opal

opal 1

Opal, nowoczesna tradycja. Seria Opal to interpretacja Fendt na temat klasycznych przyczep kempingowych w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami. Można oczywiście starać się unikać zachwytu tą przyczepą, ale będzie to bardzo trudne. Opal to seria dla każdego i przyjaciel całej rodziny.

Sprawdź wszystkie 12 modeli

 

Fendt Tendenza

tendenza 1

Tendenza, wytycza nowe trendy. Tendenza to innowacyjna seria przyczep Fendt. Użyto w niej materiałów i technologii najwyższej jakości. O serii Tendenza można powiedzieć wiele, jest inna, ekscentryczna, imponująca. Wydaje się łączyć wyrazisty design i wprost odczuwalne poczucie luksusu.

Sprawdź wszystkie 4 modele

Fendt Diamant

diamant 1

Diamant, wyższa klasa elegancji. Diamant to ponadczasowa seria przyczep Fendt, od zawsze charakteryzowały się ekskluzywnym wystrojem inspirowanym klasyczną elegancją. Diamant to przyczepa marzeń i ideał całej branży Caravaningowej, każda chwila z tą przyczepą staje się niezwykłym przeżyciem.

Sprawdź wszystkie 3 modele

Fendt Brillant

brillant 1

Brillant, po prostu genialny! Brillant jest reprezentatywny, luksusowy i wyjątkowy. To najbardziej luksusowa seria przyczep Fendt, ta seria to całkowita bezkompromisowość, niekonwencjonalny wygląd oraz nowatorskie rozwiązania technologiczne sprawiają, że nie ma na świecie drugich takich.

Sprawdź wszystkie 2 modele
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl