Czyszczenie Filtrów DPF/FAP

Kompleksowe czyszczenie, regeneracja DPF/FAP/SCR Klaja Bracia Bieruń

Firma Klaja Bracia z Bierunia zaprasza do swojej siedziby na skuteczną hydrokinetyczną regenerację filtrów cząstek stałych pojazdów: osobowych, dostawczych i ciężarowych. Stosując innowacyjne urządzenie z dwustronnym uderzeniem strumienia czyszczącego regenerujemy filtry i katalizatory. Wprowadzane są surowe przepisy, wnoszące wysokie kary za brak filtra, które poniesie użytkownik pojazdu. W przypadku braku filtra DPF Diagnosta na stacji kontroli pojazdów będzie zmuszony wprowadzić do ogólnopolskiej bazy danych pojazdów wynik negatywny z badania twojego pojazdu a tym samym nie będziesz miał prawa poruszać się nim po drogach publicznych. Dbamy o to, aby nie wycinać DPF tylko zregenerować go nawet w 98%.

Dlaczego warto regenerować filtr DPF?

Filtr DPF służy do oczyszczania spalin z szkodliwych dla zdrowia sadzy i popiołu. Gromadzące się zanieczyszczenia w filtrze powodują powolną utratę wydajności samochodu i mogą prowadzić też do poważnych uszkodzeń w samochodzie. Zadbaj o to za wczasu przyjedź do nas go zregenerować

Zagrożenia jazdy z uszkodzonym lub wyciętym DPF:

  • Uszkodzenie samochodu: Jazda z zapchanym filtrem DPF może doprowadzić do poważnego uszkodzenia samochodu.
  • Pojazd nie spełnia norm: Wycięcie filtra DPF sprawia, że pojazd nie spełnia już norm spalin z jakimi był homologowany.
  • Szkodliwe spaliny: Mniejsza przepustowość filtra sprawia, że do powietrza dostaje się więcej szkodliwych spalin.
  • Kary finansowe: Za brak filtra DPF można dostać mandat. Policja dostała już sprzęt do sprawdzania spalin.

Proces regeneracji:

Do regeneracji filtrów używamy najwyższej jakości sprzętu Polskiej produkcji, stosującej proces hydrodymaniczny. Proces przebiega w 3 krokach i zapewnia do 98% regeneracji filtra! Nasza nowatorska metoda pozwala na wyczyszczenie filtra bez rozcinania.

Krok 1:

Suszenie / Test przepustowości:

Podstawowym krokiem jest sprawdzenie filtra pod względem uszkodzeń mechanicznych. Jeśli po sprawdzeniu, nie wykryto żadnych wad, można przystąpić do czyszczenia filtra.

Filtr ten jest umieszczany w maszynie myjącej i podłączany obustronnie przy pomocy specjalnie do tego zaprojektowanych adapterów. Po podłączeniu filtra następuje wybór typu filtra na wyświetlaczu urządzenia, sposobu mycia, a także wprowadzanie numeru rejestracyjnego pojazdu.

Krok 2:

Proces czyszczenia filtra:

Pierwsza operacja, którą wykonuje maszyna polega na określeniu stopnia zabrudzenia filtra, poprzez sprawdzenie przepływu i ciśnienia wstecznego, podobnie jak to się odbywa w pojeździe. Po sprawdzeniu poziomu zabrudzenia filtra można przystąpić do jego czyszczenia. Strumień czyszczący jest naprzemiennie wprowadzany do wejścia i wyjścia filtra. Dzięki temu możemy bardzo dokładnie zregenerować całą jego strukturę.

Krok 3:

Suszenie / Test przepustowości:

Po czyszczeniu maszyna automatycznie przeprowadza proces suszenia, a filtr jest znów testowany pod względem przepływu i ciśnienia zwrotnego, a następnie drukowany jest raport końcowy. W naszym rozwiązaniu ciecz myjąca pracuje w obiegu zamkniętym i podlega podwójnej fitracji. Co więcej, budowa głównego zbiornika ze specjalnie zaprojektowanymi grodziami, pozwala jeszcze dokładniej odseparować zabrudzenia wypłukiwane z filtra.

Nasz sprzęt:

Posiadamy najwyższej klasy maszynę do regeneracji filtrów Polskiej firmy EcoPDF. Jest to urządzenie do regeneracji szerokiej gamy filtrów cząstek stałych montowanych w układach wydechowych samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych, rolniczych i przemysłowych. Urządzenie regeneruje filtry cząstek stałych: DPF (filtry suche), FAP (filtry mokre), a także SCR – AdBlue oraz inne katalizatory.

Cennik:

  • Samochody osobowe oraz dostawcze: 499 zł brutto.
  • Samochody ciężarowe: 1499 zł brutto.

Nasze dane kontaktowe:

Bracia Klaja

ul. Warszawska 50

43-155 Bieruń

Telefon: +48 509 904 304

Email: dpf@klaja.pl

www.dpf.klaja.pl/

Zapraszamy do współpracy osoby prywatne jak również warsztaty i firmy tuningowe! Oferujemy atrakcyjne rabaty!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl